PRANA RASAYANA SIRUP, 200ml

 
  • 1 z 2
 
Dostupnost Vyprodáno
370 Kč
Kód produktu 040357
Kategorie DOPLŇKY STRAVY
Položka byla vyprodána...
 

Bolí a šimrá vás v krku? Máte kašel? Zejména v podzimních a zimních měsících dýchací cesty velmi trpí chladem, větrem a suchým vzduchem z topení.

V ajurvédských textech je dýchání popsáno jako „prana“. Maharishi Ayurveda Prana-Rasayana neobsahuje alkohol a je vyrobena podle původních ájurvédských receptur a obsahuje bohatou kombinaci vzácných bylin. Hlavními složkami jsou Pistacia integerrhima a Adhatoda vasica, které jsou známé svými posilujícími účinky dýchacích cest. Jsou podporovány lékořicí, bazalkou a dalšími vzácnými bylinkami. Prana Rasayana může pomoci podpořit volný tok a vstřebávání prany - životodárné dýchací energie.

Lékořice, himálajské jedle, dlouhá paprika, zázvor, svatá bazalka, máta peprná a kafr. Himálajská stříbrná jedle je v Ájurvédě vysoce ceněna za její očistný a posilující účinek. Neobsahuje žádný alkohol.
 


DÁVKOVÁNÍ

3x denně 5 ml sirupu (odměrka je součástí balení), 1/2 hodiny před jídlem.

SLOŽENÍ

Doporučená denní dávka (15 ml) obsahuje následující složky:

Třtinový cukr 9975 mg, voda 4,5 ml, pistací integerrima 120 mg, Piper longum (Pippali) 75 mg, Glycyrrhiza glabra ( lékořice) 44 mg, Abies webbiana 44 mg, Myrica nagi 44 mg, Zingi 30 mg, Solanum xanthocarpum 30 mg, Achyranthes aspera 30 mg, Ocimum sanctum 30 mg, Adhatoda vasica 15 mg, Cyperus scariosus 15 mg, Cinnamomum zeylanicum (cejlonská skořice) 15 mg, 4 mg, konzervační látka benzoát sodný. Neobsahuje alkohol.

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Důležitý je zdravý životní styl a pestrá a vyvážená strava, kterou doplňky stravy nenahradí. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

BALENÍ

200 ml

ZEMĚ PŮVODU

Indie