O NÁS - KDO JSME

Kdo-jsme-web

Během naší dvacetileté praxe v cestovním ruchu jsme procestovali téměř celý svět, poznali jsme mnoho odlišných kultur a různé způsoby léčení. Na svých cestách jsme osobně vyzkoušeli a poznali blahodárné účinky řady bylin a přírodních přípravků z celého světa, přičemž nejvíce nás oslovila indická Ajurvéda a byliny z Amazonie a ze Sibiře. Tyto staré léčebné techniky využívali nejstarší vyspělé civilizace na této planetě, které byly velmi spjaty se zákony přírody a celého vesmíru, ctili je a žili s nimi v harmonické symbióze.

Zlata ulita - cista bez mezer- web-ok

Vzhledem k akuální situaci ve světě s tím spojenou nutností začít se zabývat lidským organismem celostně v souladu s přírodou a vesmírem jsme se  rozhodli vytvořit tento web, kde bychom Vám mohli přiblížit naši životní filosofii a skvělé přírodní přípravky, které pomohou Vašemu organismu vypořádat se s toxickými látkami v těle i mysli a nastolit v nich rovnováhu a jejich správné fungování, jejichž součástí se i automatická samoléčba a regenerace.

Zlata ulita - cista bez mezer- web-ok

Stejně tak jako při plánování Vašich cest do zahraničí jsme vždy kladli důraz na kvalitu, i v tomto případě je pro nás důležité nabídnou Vám pouze kvalitní skutečně přírodní produkty, kterým plně důvěřujeme a sami je používáme pro své rodiny a přátele.

Věříme, že velmi dobře poslouží Vám všem stejně tak,  jako nám!