TRANSCENDENTÁLNÍ MEDITACE

Transcendentalni-meditace

Transcendentální Meditace je vědecká metoda rozvíjení plné integrované osobnosti

Transcendentální meditace je základní učení a technika pro vývoj vědomí, která umožňuje přímou cestu k tmu, aby se stal šťastnějším, tvořivějším, živějším a aby překypoval dobrým zdravím a hlubokým pocitem vnitřního míru bez ohledu na to, jaké jsou právě okolnosti jeho života.

Transcendentání meditace neposkytuje pouze hlubokou úroveň individuálního naplnění, ale také přinášejí teplo a lásku do vztahů, podporují harmonii a léčení pro společnost i pro životní prostředí a přispívá k míru ve světe.

Četné mezinárodní publikované výzkumné studie dokumentují její účinnost na redukci stresu a úzkosti, uspořádanější činnost mozku, lepší kardiovaskulární zdraví a další příznivé účinky na celkové zdraví člověka.

Zlata ulita - odstavce Kde se přihlásit na kurz?

Alena Citterbergová - oficiální lektor transcendentální meditace v ČR

Alenka je certifikovaná učitelka Transcendentální Meditace s praxí více než 20 let, je absolventkou mnoha kurzů v oboru Maharishi Vedic Science, je certifikovaná učitelka kurzu Mahariši Jóga Ásany a učitelka kurzu Maharišiho Vědy tvořivé inteligence.

Je ambasadorka celosvětového mírového projektu Mahariši Védských panditů. Přeložila několik knih, včetně Odpověď rakovině: Nedám ti nikdy šanci (Hari Sharma), Věda o Bytí a umění žít, Transcendentální Meditace  (Maharishi Mahesh Yogi) a Bhagavad-Gita (Maharishi Mahesh Yogi).

Pokračuje ve svém vlastním vzdělávání, navštěvuje mezinárodní kurzy a světová mírová shromáždění, aby si rozšířila a prohloubila svoje vědění a zkušenosti a neustále si zvyšuje svou profesní kvalifikaci. Má otevřenou a srdečnou povahu. Svým studentům se věnuje s maximální pozorností a péčí. Je vyhledávanou učitelkou programu TM. V současné době je jedinou fungující full-time certifikovanou učitelkou TM v Česku.

KONTAKT:

Alena Citterbergová

www.tmcentrum.cz

kurzy@tmcentrum.cz

+420 602 101 459