ZÁRUKA KVALITY - CERTIFIKÁTY

happy-family

Věřte v prvotřídní kvalitu, jejíž přirozenou čistotu dokládají přísné kontroly a uznávané pečeti kvality

Všechny výrobky dovážené z Indie pocházejí od našeho hlavního výrobce „Maharishi Ayurveda Products India“. To nám umožňuje udržovat kontrolu potřebnou k zajištění trvale vysoké kvality. Výrobní zařízení společnosti Maharishi Ayurveda Europe je vybaveno na nejvyšší úrovni, přičemž výrobky testují nezávislé laboratoře v Indii a Evropě.

Zlata ulita - cista bez mezer- web-ok

Výrobní zařízení Maharishi Ayurveda Europe v Indii byla navíc udělena následující certifikace:

ISO 9001: 2008 (Mezinárodní standard řízení kvality)

iso-1

ISO 22000: 2005 (Mezinárodní systém řízení bezpečnosti potravin)

ISO-Logo-22000-2005-logo

HACCP (Koncepce bezpečnosti potravin, předepsaná v nařízení ES 852/2004)

haccp

WHO-GMP (Pokyny Světové zdravotnické organizace pro zajištění kvality při výrobě potravin)

who - gmp - logo

ECOCERT (Organické produkty v souladu se směrnicemi EU (ES) 834/2007)

ecocert-logo

Certifikát GLP ověřuje registrovaný systém řízení laboratoře pro všechny důležité laboratorní testy

Glp - logo

Složky organických tobolek, bylin, kořenících směsí (Churnas), práškového nápoje z mandlových nápojů a dalších produktů Maharishi Ayurveda pocházejí z certifikovaného ekologického pěstování v souladu se směrnicemi EU (ES) 834/2007 a (ES) 387/2008. Tyto výrobky jsou certifikovány s ekologickou značkou Evropské unie.

Organic - quality - logo

Výzkumné a vývojové středisko v Indii je oficiálně uznáno a certifikováno indickým ministerstvem vědy a technologie.

Logo - Indie

Potravinové doplňky Maharishi Ayurveda Europe byly oceněny novou cenou AYUSH Premium Mark Award. Tato certifikace, udělená společností Foodcert India, byla iniciována indickým ministerstvem zdravotnictví s cílem zaručit vysoké standardy kvality pro čistotu produktů. Výrobky dovážené do Evropy podléhají dalšímu šaržovému testování, kde nezávislé laboratoře testují pesticidy (herbicidy, insekticidy, fungicidy), mikrobiologii (bakterie, kvasinky, plísně, salmonely) a těžké kovy (olovo, kadmium, rtuť, arsen). Tato šetření se provádějí podle nejaktuálnějších evropských norem.

Ayush - logo

Přírodní kosmetika řady Maharishi Ayurveda Europe je certifikována podle nejpřísnějších pokynů BDIH / Cosmos Organic / Cosmos Natural pro „Certified Natural Cosmetics“.

Cosmos - logo

Nabízíme velký výběr veganských produktů. Některé z nich nesou logo květin Vegan Society, které je jedním z nejpřísnějších a nejznámějších pečetí kvality pro veganské výrobky. Tato pečeť mimo jiné potvrzuje, že celý výrobní proces je zcela bez zkoušek na zvířatech.

Vegan - logo