PROČ SNAIL VITALITY?

zlaty-rez

Zajímá Vás, co nás vedlo k tomu zvolit si „šneka“ jako symbol naší společnosti ? Na této stránce se s Vámi rádi podělíme o duchovní rovinu našeho loga…

 Zlata ulita - cista bez mezer- web-ok

 Šnečí ulita jako symbol spirály života

 Půjdeme-li do duchovní roviny významu šnečí ulity, pak se dostaneme do samotné podstaty vesmíru a přírody. Stejně tak jako ve šnečí ulitě, tak i jinde v přírodě nám vesmír demonstruje tzv. „zlatý řez“ neboli „božský poměr“, který je všudypřítomný a který stvořila sama příroda a řada věhlasných vědců a umělců se jím zabývala či ho ztvárňovala…

 

Zlata ulita - cista bez mezer- web-ok

Spirála byla již od dávných věků symbolem prasíly, prány či chi a vesmírné transformace

 Spirálovitě točené mušle jsou tajemné a inspirativní a přímo z nich sála posvátnost duše. Jejich přirozená krása a vznešenost navozuje pocit nekonečnosti tvořivé síly přírody. Představuje nekonečno, věčnost a neustále se opakující se cyklické děje v přírodě, na naší planetě i v celém vesmíru.
Stejně tak v životě člověka představuje cestu do svého nitra, symbol naplnění sebe sama a duchovního probuzení.
Je také symbolem reinkarnace, ducha a hmoty, duchovního úspěchu a životního naplnění a v neposlední řadě představuje vývoj vědomí.

Zlata ulita - cista bez mezer- web-ok

VITALITA JE naše vnitřní ŽIVOTNÍ ENERGIE

Vitalita je spojení se zdrojem naší vnitřní energie, kterou dokážeme využívat a znásobovat, sdílet s ostatními, a přispívat tak k jejich zdraví, úspěchu a spokojenosti. Máme jí v sobě všichni, stačí k ní jen najít cestu.