O ZNAČCE - MAHARISHI AYURVEDA

Maharishi-Ayurveda-web-ok

Zlata ulita - odstavce ZNAČKA, KTERÉ VĚŘÍME

Maharishi Ayurveda je předním dodavatelem autentických ajurvédských produktů z Indie, které  jsou založeny na originálních recepturách starých několik tisíc let. Jde o jednu z nejkvalitnějších značek na trhu, která se nezabývá jen výrobou bylinných přípravků, ale zabývá se celkových zravím člověka včetne jeho vědomí a po celém světě byla vybudována Maharishi Ayurvédská centra, kde jsou vyškolení ajurvédští specialisté a

 

„Ájur“ znamená „život“ nebo „délka života“ a „Veda“ znamená „vědění“. Ájurvéda je holistické poznání dlouhého a zdravého života. Jeho počátky sahají tisíce let nazpět.

 

Zlata ulita - odstavce PROPOJENÍ AJURVÉDY A MODERNÍ VĚDY

V důsledku velkých kulturních otřesů se holistická věda Ajurvédy rozpadla až do konce sedmdesátých let. Potom velký védský odborník Maharishi Mahesh Yogi inspiroval nejlepší ajurvédské odborníky z celé Indie, jakož i západní lékaře a vědce, aby shromáždili a doplnili starodávné tradice Ajurvédy a ověřili je pomocí moderních vědeckých metod. Tato úplná, holistická forma Ájurvédy se nazývá Maharáshi Áyurveda. Založil také mezinárodní síť lékařů, klinik a škol.

Zlata ulita - odstavce ZÁRUKA VYSOKÉ KVALITY

Prvním produktem Maharishi Ayurveda bylo slavné a důkladně prozkoumané univerzální tonikum „Maharishi Amrit Kalash“  a krátce nato  velké odhodlání a skvělé účinky umožnili přidat do sortimentu další „rasayány“ a přírodní kosmetické výrobky, oleje a „ghees“. Všechny výrobky vždy byly a jsou připravovány přesně podle tisíce let starých receptur za použití klasických, komplexních a tradičních výrobních metod. Na rozdíl od mnoha jiných indických výrobních zařízení společnost Maharishi Ayurveda vždy klade velký důraz na zajištění kvality. Nejmodernější techniky, výrobní zařízení, kontrolní systémy a vynikající a spolehlivá kvalita jsou základem mnoha mezinárodních certifikátů a ocenění.