PITTA CHURNA ORGANIC - KOŘENÍ

 
  • 1 z 5
 

OPTIMÁLNÍ VÝŽIVA A ROVNOVÁHA LETNÍCH POKRMŮ

Dostupnost Zvolte variantu Skladem (4 ks) Vyprodáno
Varianta
190 Kč 140 Kč od 140 Kč    
Kategorie E-SHOP
 

Tato aromatická směs koření Pitta Churna zvyšuje zažívací oheň bez přehřívání těch, kteří potřebují chladit. Obsahuje všech 6 chutí pro optimální výživu a rovnováhu. Vyznačuje se exotickou a jemně pikantní chutí. Ideální pro letní pokrmy.

Zlata ulita - odstavce VÝZNAM KOŘENÍ V AJURVÉDĚ

Exotické barvy a opojné vůně koření mohou pozvednout obyčejné jídlo na vznešenou hostinu pro zrak, čich i chuť. A co víc, většina koření má také díky ajurvédkému vyváženému poměru jednotlivých složek terapeutické vlastnosti, takže každé jídlo, které obsahuje směs koření, se může stát nejen skvělým gurmánským zážitkem, ale zároveň zlepšit naše zdraví a pocit pohody.  Ať již na stole nebo při vaření, neměla by ani jedna z těchto tří směsí (Váta, Pitta, Kapha) chybět ve vaší kuchyni.

Zlata ulita - odstavce KOŘENÍ PITTA

KORIANDR
vyvažuje všechny tři dóši a Ajurvéda si ho velmi cení. Je to chladící koření a přispívá k sladkému a svíravému pocitu. Je vhodný pro trávení, napomáhá chuti k jídlu, pomáhá udržovat odolnost vůči alergiím a také pomáhá čistit krev.

SUŠENÝ MLETÝ ZÁZVOR
je oteplovací koření, které dodává štiplavou chuť. Je užitečný při podpoře trávení, zvýšení chuti k jídlu a udržení zdraví žaludku.

KURKUMA
je v ajurvédském vaření všudypřítomná. Obsahuje flavanoidní kurkumin, o kterém je známo, že má protizánětlivé účinky. Pomáhá detoxikovat játra, vyrovnává hladinu cholesterolu, udržuje odolnost vůči alergiím, stimuluje trávení, zvyšuje imunitu a vyživuje pleť. Je to také antioxidant.

FENYKL
je velmi vhodný pro trávení. Působí jako obecný toner pro zažívací systém a je obzvláště vhodný pro posílení trávicího ohně Agni, aniž by zhoršil Pittu.

SKOŘICOVÁ KŮRA
se používá k vyvážení trávení a udržení zdraví trávicího systému.


SLOŽENÍ

Zázvor, koriandr, fenykl, kardamon, surový třtinový cukr, kurkuma, kamenná sůl, cejlonská skořice, kmín, vše certifikované a organické.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Skladujte na chladném a suchém místě.

BALENÍ

35 g