NOSNÍ OLEJ NASYA

 
 

BYLINNÝ OLEJ PRO VÁŠE ZDRAVÉ DÝCHÁNÍ

Dostupnost Na dotaz (>5 ks)
880 Kč    
Kód produktu 042016
Kategorie AROMA & BYLINNÉ OLEJE
 

Ájurvédský nosní olej Nasya je vyrobený na bázi jemného sezamového oleje, pečuje o sliznice nosu, zabraňuje jejím vysychání a pomáhá zmírnit ucpané dutiny. Dvě nebo tři kapky denně do každé nosní dírky jsou nedílnou součástí každodenní rutiny ajurvédy. Jeho denní užívání napomáhá uvolnit napětí v hlavě a zmírnit nahromaděný stres. Kombinace  prospěšných bylin, olejů a koření jako je sezamový olej,  vetiver, ořechová tráva, skořice, kardamomem či santalové dřevo pomáhá usnadnit očistný proces při odstranění nahromaděných tekutin v oblasti dutin, nosu, krku či hlavy.

Nos je přímá cesta do mozku a také vstupem do vědomí. Je to brána pro životní síly, které přichází do těla přes dech. Zdravé, nepřetížené dýchání je důležité pro zajitění správného proudění prány do celé hlavy a těla. Prána představuje životní energii, kterou potřebuje každý živý organismus, aby byl schopen fungovat na fyzické úrovni. Nasya olej zároveň vyvažuje Vátu, Pittu i Kaphu.


NÁVOD K POUŽITÍ

Několikrát denně aplikujte 2-3 kapky do každé nosní dírky.

SLOŽENÍ

Olej ze semen Sesamum indicum, Caprae Lac, extrakt z kořene Asparagus racemosus, extrakt z kořene Rubia cordifolia, extrakt z květu Nelumbo nucifera, extrakt z Adhatoda vasica, extrakt z kořene Glycyrrhiza glabra, extrakt z Solanum xanthocarpum, extrakt z stonku Nelumbo nucifera, extrakt z kořene Pavonia odorata, Hemidesmus ind , Extrakt Leptadenia reticulata, extrakt Uraria picta, extrakt z listů Cinnamomum cassia, extrakt ze semen Elettaria cardamomum, extrakt z květu Nymphaea stellata, extrakt z kmene Berberis aristata, extrakt z kořene Cyperus scariosus, extrakt z kořene Cyperus rotundus, extrakt z ovoce Embelia ribes, extrakt z kořene Vetiveria zizanioides, Desmodium extrakt z gangeticum, extrakt ze semen Vitex agnus-castus, extrakt z kůry Bombax malabaricum, extrakt z kůry Cinnamomum zeylanicum, extrakt z kůry Aegle marmelos, extrakt ze dřeva Santalum album, extrakt z kořene Curcuma longa, extrakt ze dřeva Cedrus deodara.

BALENÍ

50 ml s praktickým kapátkem pro hygienické použití. S odpovídajícím šroubovacím horním víkem.