KAPHA MASÁŽNÍ OLEJ, ORGANICKÝ, 200ml

 
 

ZAHŘÍVÁ A POVZBUZUJE TĚLO I MYSL

Dostupnost Vyprodáno
450 Kč
Kód produktu 170308
Kategorie AROMA & BYLINNÉ OLEJE
Položka byla vyprodána...
 

Ajurvédský masážní olej s Elecampanem, indickým kořenem, ořechovou trávou a dalšími ajurvédskými bylinkami je vhodný především pro mastnou pleť se sklonem k nečistotám.

Tento vzácný masážní olej je založen na vyzrálém sezamovém oleji z certifikované ekologické kultury a 100% přírodně čistém aroma citronellového oleje. Oživuje smysly a zajišťuje uvolněný začátek dne.

Zlata ulita - odstavce KAŽDODENNÍ MASÁŽ

Každodenní praxe Ájurvédské masáže je jedním z nejdůležitějších způsobů, jak udržovat a podporovat své zdraví. Podle Ajurvédy má masáž uklidňující účinek jak na nervový systém, tak na endokrinní systém. Pomáhá odstraňovat toxiny, zlepšuje krevní oběh a zvyšuje pružnost svalů, tkání a orgánů, vytváří jemnou a zářivou pokožku. Ajurvédské texty doporučují každodenní masáž teplým olejem, 15 minut před koupelí nebo sprchou.

Zlata ulita - odstavce KAPHA

Dóša Kaphy se skládá z prvků země a vody. Jeho hlavní funkcí je stabilita a struktura v těle. Kapha tvoří látku lidského těla, od kostry a orgánů až po mastné molekuly (lipidy), které jsou životně důležité. Stimulační a osvěžující masáž s tímto bylinkovým olejem může vyrovnat Kaphu a přinést energii celému tělu.
 

Zlata ulita - cista bez mezer- web-ok ZNÁMÉ ÚČINKY MASÁŽNÍHO OLEJE KAPHA DLE STARÝCH INDICKÝCH SPISŮ

  • ZAHŘÍVÁ A OBNOVUJE KAPHU
  • POVZBUZUJE TĚLO A ZAOSTŘUJE MYSL
  • PODPORUJE ENERGII A VITALITU
  • OBNOVUJE DUCHA A VNÁŠÍ LEHKOST BYTÍ

 


POUŽÍTÍ/ DÁVKOVÁNÍ

Podle potřeby zahřejte olej. Naneste na celé tělo a masírujte, dokud se olej nevstřebá. Obecně stačí 2 lžíce na masáž celého těla, i když se můžete rozhodnout používat více či méně. Pro normální až mastnou pleť.

SLOŽENÍ

Olej ze semen Sesamum indicum1, olej Cymbopogon nardus, kořenový extrakt Inula racemosa, kořenový extrakt Hemidesmus indicus, kořenový extrakt Cyperus rotundus, extrakt z kůry Albizzia lebbeck, Geraniol2, Citronellol2, Limonene2, Linalool2, Farina2, Farina

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Pouze k zevnímu použití. Všechny oleje způsobují kluzký povrch a mohou být hořlavé. Při sušení nebo skladování prádla vystaveného olejům buďte opatrní, protože jsou při sušení v sušičce potenciálně hořlavé. Pokyny pro sušení oblečení, které přicházejí do styku s oleji, naleznete v pokynech výrobce vaší sušičky.
 

BALENÍ

200 ml

BDIH / Cosmos Organické těsnění pro certifikovanou přírodní kosmetiku.