AJURVÉDSKÁ MAST

 
 

POMÁHÁ PŘI BOLESTI SVALŮ, NAPĚTÍ A VYČERPANOSTI

Dostupnost Na dotaz (>5 ks)
280 Kč    
Kód produktu 360729
Kategorie DETOX
 

Tato úžasná mast by neměla chybět v žádné domácnosti! Je výborná na unavené a bolestivé svaly, ale i bolest hlavy a pod., stačí jen malinké množství, je na vnější použití, lze použít i na inhalaci při zablokovaných dutinách.

Zlata ulita - odstavce PŘÍRODNÍ PEČEŤ

BDIH / Cosmos Přírodní pečeť pro certifikovanou přírodní kosmetiku. Čisté přírodní ingredience podle původních ájurvédských receptur.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Pouze k zevnímu použití.Vyvarujte se kontaktu s očima a sliznicí. Není vhodné pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívat během těhotenství nebo kojení.

SLOŽENÍ

Olej ze semen Sesamum indicum1, pryskyřice Dryobalanops camphora, včelí vosk, mentol, Thymol, kůrovitý olej ze skořice, ze zelí Eucalyptus globulus, olej z Eugenea Caryophyllus, ovocný olej z Foeniculum vulgare, výtažek z kořene švestky, kořenový extrakt z kořene švestky, extrakt z kořene švestky , sůl, kořenový extrakt chřestu adcendens, kořenový extrakt Inula racemosa, extrakt z listů Nyctanthes arbor-tristis, extrakt Solanum indicum, extrakt z kořene Withania somnifera, extrakt z listů Adhatoda vasica, extrakt z listů Pluchea lanceolata, kořenový extrakt z Pueraria tuberosa, extrakt z kořenů Valeriana wallichii, Boerhaavia extrakt z kořenů difusů, extrakt z kořenů Glycyrrhiza glabra, extrakt ze semen Butea frondosa, extrakt z Eclipta alba, extrakt z kůry Oroxylum indicum, extrakt z Abutilon indicum, extrakt z květů Mesua ferrea, extrakt ze Solanum xanthocarpum, extrakt z kořenů Curcuma longa, extrakt z ovoce Anethum sowa, Extrakt Teramnus labialis, plody Tribulus terrestris, extrakt z Uraria picta, extrakt z listů Cinnamomum tamala , Extrakt ze semen Elettaria cardamomum, extrakt z kmene Tinospora cordifolia, extrakt z Premna serratifolia, extrakt ze Sida cordifolia, extrakt z kmene Berberis aristata, extrakt z Phaseolus trilobus, extrakt z kořene Stereospermum suaveolens, kořenový extrakt z kořene Curcuma, kořenový extrakt z desmodia gangosti, extrakt, extrakt ze dřeva alba Santalum, extrakt z kůry Aegle marmelos, extrakt ze dřeva Cedrus deodara, Eugenol2, Cinnamal2, Limonene2, Linalool2, Benzylbenzoát2, Isoeugenol2

1 z certifikovaného ekologického zemědělství
2 ze skutečného nezbytného
 

BALENÍ

25 ml